
Спальник Therm-A-Rest Saros 0°C Small синтетичний з утеплювачем EraLoft, комфорт до +5°C
- В наявності
- Код: 1-13161
11 856 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Therm-A-Rest Saros 0С Small Stargazer
Спальний мішок Therm-A-Rest Saros 32 (0°C) Small 168 см Stargazer Blue створений для подорожей та альпінізму в сирі погоду з весни по осінь. Це найлегший синтетичний спальник в лінійці бренду. У ньому використовується швидковисихаючий синтетичний утеплювач eraLoft™, який забезпечує відмінне співвідношення ваги та теплоізоляції.
Ключові характеристики
- Температура комфорту: 5°C
- Температура ліміту: 0°C
- Температура екстремуму: -15°C
- Ріст: 168 см
- Форма: Кокон
- Стать: Універсальний
- Вага: 960 г
- Ширина в плечах: 73,5 см
- Ширина в стегнах: 73,5 см
- Ширина в ногах: 56 см
- Сезонність: Весна-Осінь
- Розмір в упаковці: 22 x 24 см
- Колір: Синій
Детальні технічні дані
- Утеплювач eraLoft™: відмінне співвідношення ваги та показників теплоізоляції. Порожнисті волокна забезпечують компактне стиснення без шкоди для тепла.
- W.A.R.M. посадка: широкий внутрішній простір для різних природних положень для сну без втрат тепла.
- З'єднувачі SynergyLink™: можливість з'єднання спальника з килимком для оптимального комфорту та теплової ефективності.
- Зонування утеплення: максимальне тепло і економія ваги завдяки цілеспрямованому розміщенню наповнювача.
- Кармашок для ніг Toe-asis™: ергономічний теплий карман для швидкого зігрівання ніг.
- Петлі для спальника: можливість з'єднання зі ковдрою або внутрішнім мішком для підвищення тепла.
- Утеплений комір і клапан від протягу по всій довжині блискавки.
- Регульований капюшон та зовнішній карман на блискавці.
- Комплект включає компресійний мішок та мішок для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 5°C |
| Extreme Temperature | -15°C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | eraLoft Polyester Hollow Fiber |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 22 x 24см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 11 856 ₴







