
Пуховий спальник Therm-A-Rest Questar -6°C Long Balsam, комфорт до 0°C, 198 см, туристичний
- В наявності
- Код: 1-13157
21 320 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальник Therm-A-Rest Questar -6С Long Balsam пуховий
Пуховий спальник Therm-A-Rest Questar -6С Long Balsam 198 см підвищеного комфорту для походів і подорожей. Це місткі спальні мішки Questar, які зручні у використанні і не дадуть замерзнути вночі. Пуховий наповнювач залишається найкращим утеплювачем, а якщо пух високої якості, виріб можна упакувати в невеличкий мішечок.
Ключові характеристики
- Температурний режим: комфортна температура від 0°C до -6°C
- Екстремальна температура: до -23°C
- Ріст: 198 см
- Вага: 1,12 кг
- Розмір в упаковці: 19 x 23 см
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
Докладні технічні дані
- Матеріал: 650 Fill Nikwax Hydrophobic Down RDS, 20D Polyester Taffeta
- Утеплювач: Пух 650 Fill Duck Nikwax Hydrophobic Down RDS
- Підкладка: 20D Polyester Taffeta
- Водоотштовхувальна обробка: DWR
- Вага утеплювача: 610 г
- Ширина в плечах: 84 см
- Ширина в стегнах: 81,5 см
- Ширина в ногах: 65 см
- Сезонність: Весна-Осінь
Спальні мішки серії Questar відрізняються розміром, температурним режимом використання та кольором підкладки. Перед використанням дістайте спальник незадовго до сну, струсніть його, дайте пуховому наповнювачу розправитися і прийняти форму, після цього можна лягати відпочивати. Спальні мішки ідеально поєднуються з надувними килимками THERM-A-REST, завдяки спеціальним кріпленням спальник фіксується і не зміщується, отже, вам не доведеться прокидатися та поправляти його. Для повноцінного сну доповніть спальник подушкою Air Head™, Down, яка ідеально підходить за формою в капюшон спальника.
В комплект входять: спальний мішок і компресійний мішечок для зберігання.
Особливості
- 650 Fill Nikwax Hydrophobic Down RDS — наповнювач, який поглинає на 90% менше води і висихає в 3 рази швидше.
- Кріплення SynergyLink™ для поєднання спального мішка з килимком.
- Зонована ізоляція — розумний розподіл наповнювача в зонах, де він найбільше необхідний.
- Карман Toe-asis™ — утеплений карман в нижній частині спальника, допоможе швидко зігріти ноги.
- Глибокий регульований капюшон з фіксатором, блискавка по всій довжині, зовнішній карман.
- Компресійний мішечок для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 0°C |
| Extreme Temperature | -23°C |
| Вага | 1,12 кг |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 650 Fill Nikwax Hydrophobic Down RDS, 20D Polyester Taffeta |
| Внутрішній шар | 20D Polyester Taffeta |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | пух 650 Fill Duck Nikwax Hydrophobic Down RDS |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 19 x 23см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 21 320 ₴








