
Пуховий спальник Therm-A-Rest Hyperion 0C UL Bag Regular 183 см - легкий та компактний для низьких температур.
- В наявності
- Код: 1-10721
27 820 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Therm-A-Rest Hyperion 0C UL Bag Regular пуховий
Незвично легкий і функціональний пуховий спальний мішок Therm-A-Rest Hyperion 32 (0°C) UL Bag Regular 183 см для низьких температур виготовлений з використанням високоякісних матеріалів і є одним з найлегших спальних мішків у своєму класі. Незважаючи на малу вагу і компактні розміри, модель гарантує відмінну теплоізоляцію та неперевершений комфорт, завдяки теплоефективній конструкції перегородок і пуховому наповнювачеві 900 fill Nikwax Hydrophobic Down, який залишається сухим і зберігає свої властивості в 60 разів довше, ніж необроблений пух.
Ключові характеристики
- Ультралегкий спальник з відмінними теплоізоляційними властивостями
- Надзвичайно компактні розміри в складеному вигляді
- Пуховий наповнювач 900 fill Nikwax Hydrophobic Down довго залишається сухим і чудово зберігає форму
- Особлива конструкція перегородок для мінімізації холодних плям на важливих ділянках
- Ергономічна форма спальника і довга блискавка з внутрішньою теплоізоляційною планкою гарантують зручну посадку і максимальний комфорт під час сну
- Захист від заїдання блискавки
- Знімні кріплення для килимка SynergyLink
- Зонна ізоляція для максимізації тепла і економії ваги: наповнювач спеціально розміщений там, де він найбільше потрібен: 70% зверху і по боках, 30% - знизу
- Відповідає стандарту Down Standard Certified
- Комплексний компресійний мішок для зберігання та транспортування в комплекті
Докладні технічні дані
- Зовнішній матеріал: 10D Nylon RipStop w/DWR
- Матеріал підкладки: 10D Nylon RipStop
- Матеріал утеплювача: 900 Fill Goose Nikwax Hydrophobic Down RDS
- Вага утеплювача: 0,250 кг
- Температура комфорту (°C): 5°C
- Температура ліміту (°C): 0°C
- Розмір: 183 см
- Температура екстриму (°C): -15°C
- Форма: Кокон
- Стать: Унісекс
- Блискавка: Ліва
- Вага: 520 г
- Ширина в плечах: 72,5 см
- Ширина в бедрах: 63 см
- Ширина в ногах: 54,5 см
- Сезонність: Весна-Осінь
- Розмір в упаковці: 14x15 см
- Довжина: 203 см
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 5°C |
| Extreme Temperature | -15°C |
| Вага спальника | до 0,5 кг |
| Зовнішній шар | 10D Nylon RipStop w/DWR |
| Внутрішній шар | 10D Nylon RipStop |
| Довжина спальника (зростання) | 205 см (185 см) |
| Наповнювач | Пух |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 203 см |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 14x15 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 27 820 ₴






