
Спальник Therm-A-Rest Hyperion 0°C UL Long пуховий, ультралегкий, компактний для туризму
- Немає в наявності
- Код: 1-10722
27 312 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Therm-A-Rest Hyperion 0C UL Bag Long пуховий
Неймовірно легкий та функціональний пуховий спальний мішок Therm-A-Rest Hyperion 32 (0°,C) UL Bag Long 198 см для низьких температур виготовлений з використанням високоякісних матеріалів та є одним з найлегших спальних мішків у своєму класі. Незважаючи на малу вагу та компактні розміри, модель гарантує відмінну теплоізоляцію та неперевершений комфорт, завдяки теплоефективній конструкції перегородок та пуховому наповнювачу 900 fill Nikwax Hydrophobic Down, який залишається сухим і зберігає свої властивості в 60 разів довше, ніж необроблений пух.
Ключові характеристики
- Ультралегкий спальний мішок з відмінними теплоізоляційними властивостями
- Чрезвычайно компактні розміри в складеному вигляді
- Пуховий наповнювач 900 fill Nikwax Hydrophobic Down довго залишається сухим і відмінно зберігає форму
- Особлива конструкція перегородок для мінімізації холодних ділянок на важливих частинах
- Ергономічна форма спального мішка та довга блискавка з внутрішньою теплоізоляційною планкою гарантують зручну посадку та максимальний комфорт під час сну
- Захист від заїдання блискавки
- Знімні кріплення для килимка SynergyLink
- Зональна ізоляція для максимізації тепла та економії ваги: наповнювач спеціально розміщений там, де він найбільше потрібен: 70% зверху та з боків, 30% - знизу
- Відповідає стандарту Down Standard Certified
- Компресійний мішок для зберігання та транспортування в комплекті
Докладні технічні дані
- Зовнішній матеріал: 10D Nylon RipStop w/DWR
- Матеріал підкладки: 10D Nylon RipStop
- Матеріал утеплювача: 900 Fill Goose Nikwax Hydrophobic Down RDS
- Вага утеплювача: 0,290 кг
- Утеплювач: Пух
- Температура комфорту (°,C): 5°,C
- Температура ліміту (°,C): 0°,C
- Ростовка: 198 см
- Температура екстриму (°,C): -15°,C
- Форма: Кокон
- Пол: Унісекс
- Блискавка: Ліва
- Вага: 520 г
- Ширина в плечах: 73,5 см
- Ширина в стегнах: 65 см
- Ширина в ногах: 58,5 см
- Сезонність: Весна-Осінь
- Розмір в упаковці: 14x15 см
- Довжина: 216 см
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Therm-a-Rest |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 5°C |
| Extreme Temperature | -15°C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | 10D Nylon RipStop w/DWR |
| Внутрішній шар | 10D Nylon RipStop |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | Пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 14x15 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 27 312 ₴






