Топ продаж

Багаторазова хімічна грілка для рук Lifesystems, 45 хвилин тепла, 2 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1-42450
343 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хімічна грілка для рук багаторазова Lifesystems Reusable Hand Warmer діє до 45 хвилин
Грілка для рук Lifesystems Reusable Hand Warmer легко перезаряджається при нагріванні (багаторазова). Грілки потрібно покласти в каструлю з киплячою водою і варити, поки кристали не розчиняться. Для активації грілки потрібно: натиснути металевий диск, почекати, поки гель стане матовим (близько 10 секунд), трохи пом’яти грілку.
Особливості грілки для рук Lifesystems Reusable Hand Warmer
- Легко активується і відновлюється
- Одна активація діє до 45 хвилин
- Миттєво нагрівається до температури 54 градуси
Характеристики
- Вага: 118 гр (1 штука)
- Розміри: 90 х 90 x 15 мм кожна
- В упаковці: 2 шт
- Максимальний час підтримання температури: 45 хвилин
- Тип грілки: Багаторазова
- Форма соляної грілки: Квадратна
- Об'єм резервуара: 120 мл
- Колір: Оранжевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lifesystems |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 118 г |
| Довжина | 90 мм |
| Максимальний час підтримки температури | 45 хв |
| Тип грілки | Багаторазова |
| Форма сольової грілки | Квадратна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час роботи | 45 час |
| Об'єм резервуара | 120 мл |
| Розмір | 90 х 90 x 15 мм кожна |
| Тип | Хімічна грілка |
| Товщина | 15 (мм) |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 343 ₴





