
Туристичний спальний мішок Deuter Orbit -5°C REG, безшовний, оранжевий, для весни/осені
- В наявності
- Код: 1-3701722 9314
6 160 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний безшовний весняно-осінній спальний мішок кокон Deuter Orbit -5° REG колір 9314 мандариново-інк
Спальний мішок Deuter Orbit -5° REG призначений для туристів, які цінують комфорт та оптимальне співвідношення тепла і ваги. Цей спальний мішок виготовлений з 100% перероблених матеріалів, а його безшовна конструкція забезпечує кращу теплообмінність і водостійкість.
Ключові характеристики
- Синтетичний наповнювач
- Оптимальне співвідношення тепла і ваги
- Контурний капюшон
- Безшовна конструкція
- З 100% перероблених матеріалів
- Компактні розміри в складеному вигляді
Докладні технічні дані
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Головний матеріал: Холлофайбер High-Loft
- Вага: 1700 г + 130 г мішок
- Розмір тіла до: 185 см
- Ширина плечей: 74 см
- Ширина стопи: 47 см
- Температура комфорту: +2 °C
- Мінімальна температура: -5 °C
- Вікова група: Для дорослих
- Особливості спальника: Внутрішній кишеня спальника
- Сезон: Весна/Осінь
- Стан: Новий
- Форма спальника: Кокон
- Колір: Помаранчевий
- Температура комфорту: +2 °C
- Вага спальника: 1,5 - 2,0 кг
- Довжина спальника (зріст): 210 см (185 см)
- Стать: Unisex
- Температура комфорту: від +3 до -3
- Утеплювач спальника: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +2 °C |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 6 160 ₴





