
Компрессионный мешок Trimm Compress Bag S для одежды, 17x32 см, прочный и компактный
- В наличии
- Код: 2-001.009.0706
580 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компресийний мишок Trimm Compress Bag S
Компресійний мішок Trimm Compress Bag від чеського бренду призначений для зручного транспортування одягу і спорядження. Завдяки йому, ваші речі будуть займати значно менше місця в рюкзаку. Мішок виготовлений з високоміцного матеріалу з використанням якісної фурнітури, яка може витримувати великі і тривалі навантаження. Він здатний задовольнити вимоги навіть найвибагливіших мандрівників.
Особливості
- Дозволяє компактно запакувати речі
- Міцний, зносостійкий матеріал
- Застібається з допомогою ременів із фастексами
Технічні характеристики
- Матеріал: 100 % PES oxford
- Розмір: 17 x 32 см
- Вага: 0,125 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trimm |
| Вес | 0.125 кг |
| Цвет | Красный |
| Материал | Oxford |
| Особенности мешка | Две стяжки |
| Состояние | Новое |
| Тип мешка | Компрессионный мешок |
| Размеры | |
| Высота | 32 см |
| Ширина | 32 см |
- Цена: 580 ₴

