
Походна система приготування їжі Pinguin Aura Black з казанком 1л, потужність 1150 Вт
- В наявності
- Код: 1-PNG 632.Black
2 892 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Похідна туристична система приготування їжі Pinguin Aura Black з кастрюлькою-казанком 1л з кришкою
Система приготування їжі з найефективнішою пальником Pinguin Aura Black для швидкого приготування їжі розрахована на 1-2 осіб. Завдяки мінімальним тепловим втратам, компактному корпусу та з'єднанню пальника і каструлі досягається максимальна продуктивність та швидкість закипання води. У той же час, витрата газу зменшується до мінімуму, що дозволяє закип'ятити до 27л води за допомогою 230-грамового газового картриджа. Цей комплект включає стандартну пальник EN417, казанок на 1л з ручками, неопренову ізоляцію та кришку.
Ключові характеристики
- Легка та проста у використанні
- Економний витрата газу завдяки вмонтованому теплообміннику
- Швидке закипання
- Кастрюлька-казанок з ручками та кришкою
- Неопреновий чохол
- Балон поміщається в казанок
- Газовий балон не входить у комплект
Докладні технічні дані
- Вага: 485 г
- Потужність: 1150 Вт
- Закипання 1 л: 2 хв
- Матеріали: нержавіюча сталь, анодований алюміній
- Розміри: 125 х 235 мм
- Об'єм, л: 1
- Теплообмінник: є
- Термозахист на ємності: є
- П'єзопідпал: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Номінальна потужність | 1150 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип обладнання | Система |
| Типи палива | Газ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час закипання 1л води | 2 хв |
| Конструкція пальника | Система для приготування |
| Потужність | 1150 Вт |
| Потужність пальника (кВт) | 1-1,99 |
| Пьезопоподжиг | Да |
| Розмір | 125 х 235 мм |
| Тип з'єднання | Нарізне |
| Тип палива | Газ |
- Ціна: 2 892 ₴










