
Чотиримісна палатка Pinguin Omega 4 Blue з тамбуром і вентиляцією, 11.3 кг
- В наявності
- Код: 1-PNG 128.4.Blue
20 826 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Omega 4 Blue
Великий кемпінговий чотиримісний намет Pinguin Omega 4 з тамбуром для сімейного відпочинку на природі. У спальні вільно розміщується до 5 осіб. Навіс перед тамбуром підтримують додаткові стійки. Тамбур за бажанням може слугувати ще однією "кімнатою" у наметі. Висота тамбура і стелі намету (200 /160 см) дозволяє зручно пересуватися всередині нього. Три вентиляційні клапани сприяють якісному провітрюванню намету, а протимоскітна сітка на вході у внутрішній намет захищає від набридливих комах.
Ключові характеристики
- Вмістимість: 4+1 особа
- Вага: 11.3 кг (10.3 кг без внутрішнього намету)
- Кількість входів: 2
- Вентиляційні вікна: 3
Докладні технічні дані
- Зовнішній тент: Polyester, PU, 4 000 mm H2O
- Матеріал дна: Nylon, PU, 10 000 мм H2O
- Внутрішній намет: Дихаючий Nihon RipStop
- Каркас: 4 дуги, фіберглас Ø 9,5/11 mm
- Розмір в упакованому вигляді: 68x28 см
- Висота намету: 200/160 см (тамбур/внутрішній намет)
- Розмір в розгорнутому вигляді: 500x290x200 см
- Розмір спального місця: 220x270 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Усесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полубочка
- Колір: Блакитний
- Ширина: 500 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 11.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 500 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 20 826 ₴


