
Накидка Pinguin Nimbus 4 Blue для кемпінгу, 4+ місця, водоотштовхувальна, з тамбуром
- В наявності
- Код: 1-PNG 144.4.Blue
22 917 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Nimbus 4 Blue
Намет Pinguin Nimbus 4 призначений для кемпінгу та відпочинку на природі з родиною. Він просторий і підходить для розміщення 4+ осіб. Великий тамбур з вікнами та москитною сіткою на вході дозволяє використовувати його як польову кухню або передпокій. У тамбурі, на зовнішній стороні спальні, передбачені кишеньки для дрібниць. Центральний вхід можна використовувати як невеликий навіс, а конструкція намету забезпечує добру вітроустойчивість завдяки купольній формі дуг.
Ключові характеристики
- Просторий тамбур і спальня
- Антимоскитні сітки на входах
- Вікна в тамбурі
- Полички для дрібниць як у тамбурі, так і в спальні
- Фурнітура YKK
- Дно в тамбурі
- Тент можна встановлювати без внутрішнього намету (як намет)
- Один вхід у внутрішній намет
- Штормові відтяжки
- Петлі для кріплення додаткових вітрових відтяжок на бокових стінках
Докладні технічні дані
- Вага (повний / без внутрішнього намету): 16.4 / 14.9 кг
- Вмістимість: 4+
- Кількість входів: 2
- Матеріал дуг: ламінований скловолокно, 4 шт, діаметром 11 мм / 13 мм
- Дно: Нейлон, PU (пурові пропитки), 10000 мм h2O
- Тент: П poliester, PU (пурові пропитки), 3000 мм h2O
- Висота намету (внутрішня / зовнішня): 200 см / 215 см
- Розмір в упаковці: 68 х 28 см
- Вага: 16.9 кг
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 200 см
- Довжина: 230 см
- Довжина в упаковці: 28 см
- Кількість кімнат: 2
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 4
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Полиester
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полубочка
- Колір: Блакитний
- Ширина: 400 см
- Ширина в упаковці: 68 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 16.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 400 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 28 см |
| Ширина в упаковке | 68 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 22 917 ₴


