
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO BLACK MAT SP 4 для альпінізму, захист від відблисків
- В наявності
- Код: 1-J5011214
4 532 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo CAMINO BLACK MAT SP 4
Нехай вас ведуть ваші кроки та очі. Окуляри для альпінізму Camino мають анатомічну легку та міцну оправу з знімними боковими щитками та забезпечують надзвичайно широкий охоплення з бездоганним захистом, щоб ви могли піднятися на вершину.
Ключові характеристики
- Колір: Чорний
- Довжина дужки: 135 мм
- Ширина лінзи: 58 мм
- Ширина носа: 15 мм
- Глибина лінз: 43 мм
- База: 6
- Лінзи: Spectron 4
- Вага: 25 г
Докладні технічні дані
- Лінзи відмінно блокують сонячне світло та підсилюють ефект фільтрації
- Кріплення, за яке можна зацепити шнурок
- Дужки мають вигнуту форму: завдяки ергономічному профілю забезпечується хороша посадка – окуляри зручно сидять та фіксуються на носі
- Знімні щитки по боках: вони захищають ваші очі від сонячних променів, які потрапляють збоку
- У комплекті йде шнурок для утримання та безпеки, його довжину можна регулювати за допомогою спеціальної петлі
- Total Cover – окуляри максимально захищають від впливу сонячних променів в екстремальних умовах
Технології
Spectron 4 – полікарбонатні лінзи з категорією захисту 4. Їх коефіцієнт пропускання видимого світла – 5%. Вони досить легкі, мають хорошу ударопрочність. Це лінзи з антивідблисковим покриттям: вони покращують візуальний комфорт, усуваючи сторонні відображення. Їх фінішна обробка краще фільтрує видиме світло, застосовуючи дзеркальний ефект до лінз. Рекомендуються для занять спортом в умовах сильних відблисків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина дужки | 135 мм |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 4 532 ₴



