
Набір камер Hutchinson CH LOT 2 для велосипедів 20" (20x1.70-2.35), 40 мм, стійкі до проколів
- В наявності
- Код: 1-CV657631
392 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір з 2-х камер Hutchinson CH LOT 2 20X1.70-2.35 VS 40 MM
Пара велосипедних камер Hutchinson для дитячих та підліткових велосипедів з колесами діаметром 20". Універсальне рішення для більшості випадків життя. Оптимальна товщина стінки 0.9 мм забезпечує відмінний баланс між стійкістю до проколів та вагою. Клапани утримують заданий тиск тривалий час, а широкий вибір розмірів робить цей продукт доступним рішенням для всіх.
Особливості
- Призначені для великих навантажень та високого тиску
- Виготовлені з високоякісного бутила
- Мають високу стійкість до проколів
Характеристики
Основні дані
- Призначення: Складні / Дитячі
- Розміри: 20x1.7/2.35"
- Вага: 240 г
- Нипель: Schrader
- Довжина нипеля: 40 мм
- Діаметр коліс: 20"
- Тип камери: Звичайна
- Тип нипеля: Schrader (AV) автомобільний
- Ширина покришки/камери: ~1.75" (47mm)
- Ширина: 1.70-2.35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 20 мм |
| Діаметр коліс | 20 |
| Довжина ніпеля | 40 мм |
| Тип камери | Звичайна |
| Тип ніпеля | Schrader (AV) автомобільний |
| Ширина покришки/камери | ~1.75" (47mm) |
| Ширина, мм | 1.70-2.35 |
- Ціна: 392 ₴

