
Компактна туристична палатка Salewa DENALI III для 3 осіб з 2 тамбурами, зелена
- В наявності
- Код: 1-5628 5311
16 480 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна туристична палатка на 3 особи з тамбуром для відпочинку на природі Salewa DENALI III зелена
Простора та надійна туристична 3-місна палатка Salewa Denali 3 для пішохідних та велопоходів різної складності. Розрахована на трьох осіб. Чудово підійде як для тривалих подорожей, так і для недовгих велопоїздок. Водночас вона легка та компактна. Конструкція палатки універсальна та стабільна, передбачена система ефективної вентиляції. Також у комплекті ви знайдете верхню поличку. Всередині палатки є зручні кишені.
Ключові характеристики
- Вмістимість: 3 особи
- Кількість входів: 2
- Кількість вентиляційних отворів: 2
- Вага: 2.8 кг
- Підлога: 70D Нейлон, 5000 мм
- Внутрішня палатка: 50D Поліестер Ripstop
- Зовнішній тент: 68D Поліестер Ripstop, 3000 мм
- Дуги: T6 алюміній, діаметр 8.5 мм
- Колишки: алюмінієві 18 см, 8 шт
- Розмір у складеному вигляді: 52 х 18 х 18 см
- Висота внутрішньої палатки: 1.07 м
- Ширина внутрішньої палатки: 180 см
- Довжина внутрішньої палатки: 210 см
- Площа внутрішньої палатки: 3.78 м²
- Площа тамбурів: 0.75 м² + 0.75 м²
- Ширина тамбурів: 65 см
Докладні технічні дані
- Вага: 2.6 кг
- Водостійкість дна: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 105 см
- Довжина: 230 см
- Довжина у упаковці: 16 см
- Дуги: Дюралюміній
- Каркас палатки/тенту: Внутрішній
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал дна: Оксфорд
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Трекінгові
- Вікна вентиляції: 2
- Сезон: Літо
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Півсфера
- Колір: Зелений
- Ширина: 240 см
- Ширина в упаковці: 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salewa |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 240 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 50 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 16 480 ₴




