
Двомісна двошарова палатка Salewa Denali II з двома входами та вентиляцією, зелена
- В наявності
- Код: 1-5627 5311
14 378 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна двошарова палатка тент на два входи туристична для кемпінгу Salewa DENALI II зелена
Палатка туристична на 2 особи Salewa Denali 2 простора та надійна, підійде для походів різної складності: як для тривалих подорожей, так і для недовгих поїздок на велосипеді. Розрахована на двох людей. Водночас вона легка та компактна. Універсальна та стабільна конструкція палатки з ефективною вентиляцією. Також варто відзначити зручні кишені всередині, верхню поличку та ущільнені кути.
Ключові характеристики
- Вмістимість: 2 особи
- Кількість входів: 2
- Кількість вентиляційних отворів: 2
- Вага: 2,6 кг
- Підлога: 70D Нейлон, 5000 мм
- Внутрішня палатка: 50D Поліестер Ripstop
- Зовнішній тент: 68D Поліестер Ripstop, 3000 мм
- Дуги: T6 алюміній, діаметр 8.5 мм
- Кілочки: алюміній 18 см, 8 шт
- Розмір в упаковці: 50 х 16 х 16 см
- Висота внутрішньої палатки: 1 м
- Ширина внутрішньої палатки: 120 см
- Довжина внутрішньої палатки: 210 см
- Площа внутрішньої палатки: 2.52 м²
- Площа тамбурів: 0.7 м² + 0.7 м²
- Ширина тамбурів: 60 см
Додаткові особливості
- Двошарова палатка: спочатку встановлюється внутрішня палатка, потім тент.
- Є можливість використання тільки внутрішньої палатки при гарній погоді.
- Два тамбури: для речей та приготування їжі.
- Москітна сітка на внутрішньому тенті та вхід з москітної сітки.
- Кишеня для речей всередині палатки.
- Два вентиляційних вікна на блискавці.
- Нейлонові відтяжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salewa |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 240 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 50 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 14 378 ₴




